«Ми там воюємо, щоб люди тут нормально жили…»
Коротенька розмова із солдатом Збройних Сил України, переселенцем, який наразі проживає у нашому селищі Глибока – Денисом.
- Денис, скажіть будь ласка, звідки ви до нас переїхали?
-«З міста Харкова, коли почалося повномасштабне вторгнення рф на Україну, стало страшно за дітей, і ми з сім’єю вирішили переїхати на більш безпечну територію України, щоби зберегти всім життя».
- Розкажіть трохи про свою історію переселення?
-«Так склалося, що ми з сім’єю приїхали до вас, у селище Глибока. Моя дружина і двоє дітей трохи згодом поїхали за кордон, а дружини мати і бабуся залишилися проживати у Глибоці, я влаштувався на роботу у місцеве підприємство «Благоустрій», керівник якого Микола Богдан, схвально про Дениса відгукують колеги по роботі, Ілля Косован каже: «працелюбний, товариський









