Виїзна комісія по благоустрою місцевого парку
Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк, начальник ВУЖКГа Василь Зеленівський та штатний дендролог Вадим Рудий, співвласник підприємства «Флоріум» Петро Тоненчук провели чергову виїзну комісію по благоустрою паркової зони у селищі Глибока.
Обговорили пропозиції щодо порід зелених насаджень, котрі заплановано висадити цьогоріч у весняний період. Прийнято рішення створити вільну зону дитячого майданчика згідно побажань наших мешканців, які врахували фахівці в проєкті дизайну-парку від Програми ДОБРЕ, котрий ми демонстрували в наших попередніх дописах.
Додамо, що кожне зелене насадження ретельно оглядається та актується, визначається його вік, «аварійність», загроза, яку воно може нести при падінні для відвідувачів, гранична межа росту. Також фахівці проводять так зване “омолоджен









