Приєднуйтесь до місячника з благоустрою
Шановні жителі населених пунктів Глибоцької територіальної громади, керівники організацій, установ та підприємств!
Відповідно до рішення виконавчого комітету Глибоцької селищної ради від 29 лютого 2024 р. № 5/53, з 01 березня по 20 квітня 2024 року на території Глибоцької громади проводиться місячник з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів громади.
Хочемо, щоб ця доброчинна, природоохоронна акція згуртувала якнайбільше мешканців нашого краю. Адже чистота нашої землі починається з чистоти власної оселі, вулиці, населеного пункту.
Трудові колективи просимо невідкладно впорядкувати власні та закріплені території, провести висадження дерев, кущів, квітів і взяти під свою опіку інші території загального користування в населених пунктах: спортивні майданчики, міс









