Tag: Турнірна таблиця; Рахунки турів

ФК “Глибока” перше коло завершив на достойному другому місці

ФК “Глибока” перше коло завершив на достойному другому місці

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А» та "Б") станом на 5 липня ІХ тур (03.07.2021) - «Суперліга 33 03.07.2021 18.00 Глибока ФК «Глибока» - ФК «RADENT» 5:0 гол – Анжієвський Тарас («Глибока») – 18 хв. гол – Куляк Геннадій («Глибока») – 19 хв. гол – Соломян Максим («Глибока») – 25 хв. гол – Бакалярик Олексій («Глибока») – 60 хв. гол – Молофій Іван («Глибока») – 88 хв. ж.к. – Бажанський Іван («RADENT») – 37 хв. ж.к. – Євдощек Анатолій («RADENT») – 51 хв. ж.к. – Унгурян Богдан («RADENT») – 71 хв. 34 03.07.2021 18.00 Волока ФК «Волока» - ФК «Брусниця» 1:3 гол – Шородок Володимир («Волока») – 14 хв. гол – Рябий Руслан «(Брусниця») – 20 хв. гол – Давидний Дмитро («Брусниця») – 75 хв.
Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 28 червня

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 28 червня

Суперліга 29 27.06.2021 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка»- ФК «Магістраль» 0:2 гол – Рибак Сергій («Магістраль») – 41 хв. гол – Таріца Тарас («Магістраль») – 90+3 хв. ж.к. – Козачук Сергій («Камянка»)-  41 хв. ж.к. – Дележа Олександр («Магістраль») – 52 хв. ж.к. – Карлійчук Андрій («Камянка») – 58 хв. ж.к. – Герасимюк Юрій («Камянка») – 79 хв.ж.к. – Звоздецький Володимир («Камянка») – 81 хв. ж.к. – Масікевич Юрій («Магістраль»)- 81 хв. ч.к. – Лазурко Ігор (представник команди ФК «Камянка») – 77 хв. 30 26.06.2021 18.00 Ленківці ФК «Фазенда» - ФК «Волока» 2:1 гол – Головачук Юрій («Фазенда») – 70 хв. гол – Максимчук Сергій («Фазенда») – 82 хв. гол – Почтар Артем («Фазенда») – 73 хв. ж.к. – Оробець Іван («Волока») – 7 хв. ж.к. – Кавуля Микола (
Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 21 червня

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 21 червня

«Суперліга»            25 19.06.2021 18.00 «Хет-трик Арена» ФК «Чагор» - ФК «Брусниця» 0:2 гол – Варварюк Василь («Брусниця») – 6 хв. гол – Шевчук Олександр («Брусниця») – 79 хв. ж.к. – Сопонару Анатолій («Чагор») – 14 хв. ж.к. – Гаталяк Ярослав («Брусниця») – 18 хв. ж.к. – Боднарчук Олександр («Чагор») – 58 хв. ж.к. – Пантєєв Сергій («Чагор») – 58 хв. ч.к. – Гаталяк Ярослав («Брусниця») – 70 хв.   26 19.06.2021 18.00 Глибока ФК «Глибока» - ФК «Фазенда» 2:1 гол – Куляк Геннадій («Глибока») – 45+1 хв. гол – Ватаманюк Владислав («Глибока») – 75 хв. гол – Пислар Вадим («Фазенда») – 71 хв. ж.к. – Гринько Максим («Фазенда») – 45 хв. ж.к. – Мотуз Павло («Фазенда») – 88 хв. ж.к. – Мотовилець Андрій («Глибока») – 89
Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 14 червня

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 14 червня

«Суперліга» 21 12.06.2021 18.00 Олімпія УСК «Довбуш»  - ФК «Волока» 3:2 гол – Меркушов Артем  («Довбуш») – 10 хв. гол – Геник Микола («Довбуш») – 32 хв. гол – Ягнич Віктор («Волока») – 20 хв. а/г – Почтар Артем («Волока») – 43 хв. гол – Почтар Артем («Волока») – 70 хв. ж.к. – Шевчук В'ячеслав («Волока») – 30 хв. 22 13.06.2021 12.00 Камянка ФК «Камянка» - ФК «Глибока» 0:2 гол – Соломян Максим («Глибока») – 74 хв. гол – Соломян Богдан («Глибока») – 90+3 хв. ж.к. – Вайпан Петро («Камянка») – 43 хв. ж.к. – Мотовилець Андрій («Глибока») – 64 хв. 23 Перенес.     ФК «Фазенда» - ФК «Чагор»   . 24 12.06.2021 18.00 Брусниця ФК «Брусниця» - ФК «RADENT» 3:1 гол – Давидний Дмитро («Брусниця») – 49 хв.
Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 07 червня

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 07 червня

«Суперліга» 17 05.06.2021 17.00 «Юність» ФК «RADENT» - ФК «Фазенда» 1:4 гол – Антонюк Юрій («Фазенда») – 20 хв. гол – Ільїн Сергій («Фазенда») - +31 хв. гол – Головачук Юрій («Фазенда») – 58 хв. гол – Кавуля Микола («Фазнеда») – 87 хв. гол – Андрушко Іван («RADENT») – 30 хв. ж.к. – Гринько Максим («Фазенда») – 36 хв. ж.к. – Максимчук Сергій («Фазенда») – 61 хв. ж.к. – Пайчік Віталій («RADENT») – 62 хв. ж.к. – Андрушко Іван («RADENT») – 71 хв. ж.к. - Євдощяк Анатолій («RADENT») – 80 хв.   18 05.06.2021 17.00 Хет-трик Арена ФК «Чагор» - ФК «Камянка» 5:0  гол – Львов Леонід («Чагор») – 19 ,40 хв. гол – Столощук Богдан («Чагор») – 54 хв. гол – Сопонару Анатолій («Чагор») – 81 хв. гол – Рябко Артем («Чагор») – 90+3 хв. ж.к. – Рачинський Богд
Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 31 травня

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 31 травня

«Суперліга» 13 30.05.2021 11:00 Глибока ФК «Глибока» - ФК «Волока» 2:1 Гол – Молофій Іван («Глибока») – 7 хв. Гол – Соломян Максим («Глибока») – 16 хв. Гол – Ягнич Віктор («Волока») - +81 хв. ж.к. – Савчук Андрій («Волока») – 16 хв. ж.к. – Штефуник Олег («Волока») – 29 хв. ж.к. – Соломян Богдан («Глибока»)- 50 хв. ж.к. – Гура Вадим («Волока»)-  90+3 хв. 14 26.05.2021 18:00 Олімпія ФК «RADENT»-  УСК «Довбуш» 1:9 гол – Дучак Дмитро («Довбуш») – 2, 28, 37, 54 хв. гол – Меркушов Артем («Довбуш») – 8, 43 хв.гол – Жумига Олександр («Довбуш») – 9 хв.гол – Тодорович Олександр («Довбуш») – 31 хв.Незабите пенальті – Меркушов Артем («Довбуш») – 45 хв. гол – Придрик Роман («Довбуш») – 90 хв. гол – Унгурян Богдан («RADENT») – 89 хв. 15 29.05.
Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 24 травня

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 24 травня

«Суперліга» ІІІ тур (базовий день – 22.05.,субота) Вихідний – ФК «Волока» 9 22.05.2021 16.00 Глибока ФК «Магістраль» - ФК «Глибока» 0:4 гол – Соломян Максим («Глибока») – 18 хв. гол – Мотовилець Андрій («Глибока») – 65 хв. гол – Куляк Геннадій («Глибока») - +78 хв. гол – Ватаманюк Владислав («Глибока») – 83 хв. ж.к. – Попович Вадим («Магістраль») – 16 хв. ж.к. – Таріца Тарас («Магістраль») -23 хв. ж.к. – Соломян Богдан («Глибока») – 37 хв. ж.к. – Фрунчак Микола («Глибока») – 45 хв. ж.к.- Мотовилець Андрій («Глибока») – 66 хв. ч.к. – Попович Вадим («Магістраль») – 33 хв. ч.к. – Фрунчак Микола («Глибока») – 55 хв. ч.к. – Рибак Сергій («Магістраль») – 55 хв.   10 16.06.2021 17.00 Олімпія УСК «Довбуш» - ФК «Чагор»   11 23.0
Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А»)

Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А»)

«Суперліга» № Команда і в н п р-м   оч. 1. ФК «Чагор» 2 2 0 0 5:2 6 2. УСК «Довбуш» 1 1 0 0 4:1 3 3. ФК «Брусниця» 1 1 0 0 3:0 3 4. ФК «Кам'янка» 1 1 0 0 1:0 3 5. ФК «Волока» 2 1 0 1 5:5 3 6. ФК «Магістраль» 2 1 0 1 4:4 3 7. ФК «Глибока» 1 0 0 1 0:1 0 8. ФК «Фазенда» 2 0 0 2 1:5 0 9. ФК «RA-DENT» 2 0 0 2 2:7 0 ІІ тур (базовий день – 15.05.,субота) № Дата Час Стадіон Гра Рахунок 5 19.05 18:00 Олімпія УСК «Довбуш» -  ФК «Брусниця»   6 16.05 13:00 Волока ФК «Волока» -  ФК «Чагор» 2:4 7 15.05 14:00 Ленківці ФК «Магістраль» -  ФК «RADENT» 4:1 8 16.05 12:00 Кам'янка ФК «Кам’янка» - ФК «Фазенда» 1:0 Вихідний –