Турнірна таблиця; Рахунки турів; («Суперліга» та «Перша ліга» гр. «А») станом на 12-те вересня

ХIV тур (11.09.2021) «Суперліга»

ФК “Довбуш” – ФК “Глибока”   – гра перенесена, слідкуйте за інформацією                 

53 08.09. 17.00 Ленківці ФК «Фазенда» – ФК «RADENT» 6:1
гол – Бабій Павло («Фазенда») – 14 хв.
гол – Фурега Андрій («Фазенда») – 26 хв.
гол – Масікевич Юрій («Фазенда») – 38, 50, 73 хв.
гол – Кавуля Микола («Фазенда») – 85 хв.

гол – Руснак Андрій («RADENT») – 71 хв.
ж.к. – Кузик Михайло («RADENT») – 25 хв.
ж.к. – Василишин Максим («Фазенда»)- 56 хв.

 
54 12.09. 12.00 Камянка ФК «Камянка» – ФК «Чагор» 0:0
ж.к. – Рябко Артем («Чагор») – 25 хв.
ж.к. – Русу Василь («Камянка») – 43 хв.

ж.к. – Буждуга Василь («Камянка») – 53 хв.
ж.к. – Попович Дмитро («Чагор») – 56 хв.

ж.к. – Герасимюк Юрій («Камянка») – 58 хв.

ж.к. – Гуцуляк Іван («Камянка») – 82 хв.

ж.к. – Чорней Олександр («Чагор») – 84 хв.
ч.к. – Лазурко Ігор (представник «Камянка») – 65 хв.

 
56 10.09. 15.00 Мальва ФК «Магістраль» – ФК «Волока» 1:2
гол – Дончак Ігор («Магістраль») – 28 хв.
авто гол – Гончар Віталій («Магістраль») – 84 хв.
гол – Оробець Іван («Волока») – 88 хв.
ж.к. – Гончар Павло («Магістраль») – 90+2 хв.
 

Турнірна таблиця:

Команда і в н п р-м   оч.
1. УСК «Довбуш» 10 8 2 0 36:6 26
2. ФК «Брусниця» 12 8 1 3 30:13 25

3.

ФК «Глибока»

11

7

2

2

22:9

23

4. ФК «Волока» 12 6 1 5 35:22 19
5. ФК «Чагор» 12 5 3 4 19:17 18
6. ФК «Фазенда» 12 5 1 6 21:21 16
7. ФК «Магістраль» 13 3 3 7 14:24 12
8. ФК «Кам’янка» 12 2 1 9 7:35     7
9. ФК «RADENT» 12 2 0 10 15:50     6

 

ХVІIІ тур (11-12.09.2021) «Перша ліга», група «А»                  

106 12.09.2021 11.00 Тереблече ФК Тереблече – ФК Молодія 2:2
гол – Шкіль Анатолій («Тереблече») – +44 хв.
гол – Дучак Дмитро («Тереблече») – 48 хв.

гол – Мунтян Олександр («Молодія») – 21 хв.
гол – Микитюк Богдан («Молодія») – 87 хв.
ж.к.- Постолакій Дмитро («Молодія») – 39 хв.
ж.к. – Жижиян Сергій («Молодія») – 61 хв.
ж.к. – Степанов Олександр («Тереблече») – 65 хв.
ж.к. – Блуй Андрій («Тереблече») – 87 хв.

ж.к. – Дучак Дмитро («Тереблече») – 87 хв.

ж.к – Микитюк Богдан («Молодія») – 87 хв.

ж.к. – Мага Костянтин («Молодія») – 87 хв.
ж.к. – Амарій Ілля («Тереблече») – 87 хв.

 

107

12.09.2021

11.00

смт. Глибока

 СК Глибока – ФК Чагор – 2

-:+

   
108 11.09.2021 17.00 Коровія  ФК Коровія – ФК Чудей 3:1
гол – Усатий Микола («Коровія») – 23, 38 хв.

гол – Бельмега Віталій («Коровія») – 88 хв.

гол – Гуцуляк Ілля («Чудей») – 32 хв.

 
109 12.09.2021 11.00 Луковиця  ФК Луковиця – ФК Стальнівці 3:2
гол – Корсей Вадим («Луковиця») – +5, 90+2, +90+4 хв.
гол – Почтар Василь («Стальнівці») – 25 хв.

гол – Тринта Георгій («Стальнівці») – 71 хв.

ж.к. – Чекан Олексій («Стальнівці») – 20 хв.
ж.к. – Руснак Максим («Стальнівці») – 45 хв.

ж.к. – Якимчук Василь («Стальнівці») – 57 хв.
ж.к.- Давід Крістіан («Луковиця») – 84 хв.

 
110 12.09.2021 16.00 Станівці ФК Станівці – ФК Горбово 2:0
гол – Оларю Віктор («Станівці») – 7 хв.

гол – Мельничук Георгій («Станівці») – 65 хв.
ж.к. – Мафтей Максим («Станівці») – 43 хв.

 
111 11.09.2021 17.00 В.Кучурів  ФК «Маяк»– ФК Черепківці 12:1
гол – Пантєєв Сергій («Маяк») – 2, 45, 60 хв.
гол – Зазубик Юрій («Маяк») – 4 хв.

гол – Косован Юрій («Маяк») – +21, 33, +43, 53 хв.

гол – Наровський Михайло («Маяк») – 50, 73, 89 хв.
гол – Церковний Олександр («Маяк») – 76 хв.
гол – Кушнір Назарій («Черепківці») – 26 хв.
ж.к. – Пантєєв Сергій («Маяк») – 34 хв.

ж.к. – Ткачук Василь («Черепківці») – 45 хв.

 

Турнірна таблиця:

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Маяк» 17 13 1 3 66:24 40
2. ФК «Молодія» 16 12 1 3 51:21 37
3. ФК «Луковиця» 17 11 3 3 45:21 36
4. ФК «Станівці» 17 10 2 5 46:35 32
5. ФК «Коровія» 17 9 3 5 50:21 30
6. ФК «Тереблече» 16 9 1 6 44:22 28
7. ФК «Чудей» 16 7 1 8 39:28 22
8. ФК «Стальнівці» 17 7 1 9 29:39    22
9. ФК «Чагор-2» 16 7 1 8 54:48 21
10. ФК «Старий Вовчинець»  16 5 3 8 35:38 18

11.

СК «Глибока»

17

5

1

11

28:49

16

12. ФК «Горбово» 17 3 1 13 15:46 10
13. ФК «Черепківці» 17 1 0 16 4:114 3

 

ХVІІІ тур 11-12.09.2021р. (субота-неділя)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
103 12.09.21           17:00 Брусниця  «Брусниця-Довбуш» – «Мамаївці» 1:0
104 12.09.21 17:00 Шипинці  «Шипинці» – «Лужани» 0:0
105 11.09.21 17:00 Топорівці  «Топорівці» – «Берекол» 1:2
106 11.09.21 17:00 Драчинці  «Сокіл» с. Драчинці – «Неполоківці» 1:0
107 12.09.21 17:00 Ржавинці  «Січ» – «Greentech» c. Дубівці 3:0
108 11.09.21 17:00 Магала СФК «Магала» – «Веренчанська ТГ» 6:1
  «Рокитне» – вихідний

Турнірна таблиця:

Команда І В Н П Р.М. Оч.
1. СФК «Магала» 17 14 3 0 69:18 45
2. «Січ» (Юрковецька ТГ) 17 12 2 3 48:14 38
3. «Берекол» 17 11 1 5 37:31 34
4. ФК «Лужани» 17 7 6 4 25:21 27
5. «Брусниця-Довбуш» 16 7 5 4 33:20 26
6. ФК «Шипинці» 16 7 4 5 26:24 25
7. ФК «Неполоківці» 17 7 2 8 29:30 23
8. «Сокіл» Драчинці 17 6 1 10 30:44 19
9. ФК «Мамаївці» 17 5 2 10 27:48 17
10. «Веренчанська ТГ» 15 4 4 7 33:36 16
11. ФК «Топорівці» 16 4 2 10 16:30 14
12. ФК «Greentech» с. Дубівці 15 3 1 11 24:47 10
13. ФК «Рокитне» 15 2 1 12 16:50 7

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *