Відповідальність за надання неправомірної вигоди
За інформацією Прокуратура Глибоцького району, Чернівецької області, упродовж січня 2024 року, за процесуального керівництва прокурорів Сторожинецького відділу Чернівецької окружної прокуратури до Сторожинецького районного суду передано чотири обвинувальні акти за фактами надання неправомірної вигоди працівникам Державної прикордонної служби України, за безперешкодний перетин державного кордону та поліцейським, з метою уникнення відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, за ч. 1 ст. 369 КК України.
Так, до Сторожинецького районного суду скеровано обвинувальний акт відносно 33-річного жителя м. Київ, який у жовтні минулого року, перебуваючи на території пункту пропуску “Красноїльськ”, під час проходження митного контролю для перетину державного кордону на виїзд з Україн







