Буковинцям з першого березня потрібно платити за доставку газу по-новому: які важливі зміни запроваджують
Буковинці з 1 березня будуть платити за доставку газу не "Чернівцігаз", а "Газмережі".
Про це повідомляє група Нафтогаз.
З 1 березня Газмережі обслуговуватимуть ще 270 тисяч клієнтів із Буковини, Житомирщини та Івано-Франківщини.
Компанія отримала ліцензію на розподіл газу в усій Чернівецькій області; Тисменицькому районі Івано-Франківської області;
Коростишівському районі на Житомирщині.
Таким чином, з 1 березня Чернівецька, Івано-Франківська та Житомирська філії "Газмережі" обслуговуватимуть усіх мешканців цих областей.
Особові рахунки клієнтів залишаються незмінними.
Натомість з березня за послуги з доставки газу потрібно буде сплачувати за новими реквізитами.
Для жителів Чернівецької області нові реквізити для сплати за послуги розподілу газу з 1 березня 2024-го р









