«До вічності обличчям повернуся…»

Як то у серці щемить, як то хочеться багато сказати, але я встаю, і стиха шепочу:

-Юрику, ти з-поміж нас, бо твоя пісня лине з гір високих, зелених смерек гостроверхих…

Власне, сьогодні 24 вересня у невеличкій залі, за столом у Глибоцькому центрі туризму і краєзнавства зібрались ті, хто знав Юрія Петричука, який мав від Бога талант журналіста і поета.

І промовляючи ці вступні слова про нього, Галина Сисолетіна-Семенюк так щиро і не пафосно згадувала, втім не згадувала, а казала про живого, бо він – Юрій Петричук таким є у нашій пам’яті нетлінній.

Раз за разом говорили не менш щиро, задушевно про Юрія  ті, хто знав, працював поряд з ним, зокрема Світлана Григор’єва,  Флоря Березовська. А відтак у виконанні дуету «Мелос» пролунало декілька пісень на слова Поета. Треба віддати вельми належне організаторам цього зібрання Галині Сисолетіній-Семенюк, Наталі Чернухіні-Гандюк, директору центру Анатолію Дудці. Вкотре повторю вже не раз сказане: знімаю капелюха перед цими людьми. А ще додам, що зібрані гроші за продаж збірки  Юрія Петричука «Дорога до храму» на прохання його дружини Олени будуть переказані на підтримку воїнів ЗСУ, котрі боронять Україну від підступного ворога – російського агресора.

   Василь Гейніш

фото Анатолія Дудки, спеціально для Глибока.INFO