День захисту дітей у Глибоцькій громаді

1 червня, у Глибоці для діток влаштували справжнє свято. Дітлахів різного віку вітали організатори дійства та, попри війну, дарували яскраві емоції, щирість, радість, усмішки і солодкі призи для учасників.

На різноманітних локаціях дітвору чекали драйвові руханки, дефіле від вихованців гуртка «Дизайн, стиль та мода» БТДЮ, квести, флешмоби, ігри, яскраві фотозони, майстер класи, нагородження гуртківців БТДЮ, творча арттерапія «Щаслива дитина у мирній країні» від Центральної бібліотеки, футбольний турнір від Глибоцької ДЮСШа, жива музика та дзвінка пісня від вихованців Глибоцької музичної школи, естафета «Веселі старти», туристська смуга перешкод, спортивне орієнтування, фігурне водіння велосипеду, навчальна підготовка та практичні завдання на скеледромі від Глибоцького Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.


А святковий концерт гуртківців КЗ «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади», флешмоби від школи спортивного танцю «FORWARD» і руханка за участі дитячого ігрового центру «Крутий Кід» зібрали біля себе справжній дитячий «рій».

Не забули на святі і про наших воїнів, які зараз є основною силою, що стоїть на захисті не лише дітей України але і всіх нас. Члени Глибоцької молодіжної ради організували благодійний ярмарок, виручені кошти з якого підуть на підтримку ЗСУ.

Вдячні усім, хто організував та долучився до цього свята і подарував нашим діткам стільки чудових емоцій.

Джерело : https://hlyboka-gromada.gov.ua/