«Шаную Воїнів. Біжу за Героя України» – всеукраїнський забіг Глибочан на підтримку ЗСУ

     4 вересня, свідомі глибочани, патріоти своєї держави сьогодні приєдналися до тисяч учасників всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів. Біжу за Героя України». Забіг був проведений за ініціативи Глибоцького центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, щоб згадати тих, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, а також продемонструвати вдячність рідним загиблих.
20 учасників різного віку пробігли відстань у 2 кілометри для вшанування пам՚яті військовослужбовців з Глибоцької територіальної громади та інших населених пунктів Чернівецької області, які загинули у російсько – українській війні з 2014 року: Костянтина Лук՚янюка, Віталія Копачука, Олександра Биховця, Миколу Бауера, Юрія Ткачука, Ярослава Карлійчука, братів Олександра та Дениса Гринчуків, Олега Ленюка, Ірину Гордієвич, Інну Внукову, Сергія Данілюка, Давида Пінчука та Василя Телегуза.
Важко було стримувати сльози, коли на старт вийшли Людмила та Максим – мама і молодший брат Івана Куцого. Дев՚ятнадцятирічний Іван проходив строкову службу в Збройних силах України і загинув 24 лютого 2022 року, у перший день повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави.
На початку акції учасники забігу виконали Гімн України і кожен розповів про Героя, за якого біг. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників України. Після забігу у спільній молитві просили у Бога царства небесного для всіх, хто віддав найдорожче – своє життя за нашу землю, мирне небо, за своїх рідних, близьких, друзів.
Акція учасникам сподобалась і вже запропонували вшанувати пам’ять загиблих Воїнів – Героїв для мешканців Глибоччини велопробігом.