До пункту пропуску «Порубне» прибув вантажний автомобіль, у якому прикордонники виявили нелегала у шинах

У Чернівецькій області прикордонники виявили громадянина Сирії, який незаконно в’їхав в Україну у причепі вантажного автомобіля.
✅ Учора до пункту пропуску «Порубне» прибув вантажний автомобіль марки «Ман», який перевозив з Туреччини до України автомобільні шини. Під час огляду транспортного засобу прикордонний наряд виявив механічне пошкодження верхньої частини тенту на причепі. Враховуючи обставини, охоронцями кордону було прийняте рішення провести сканування вантажівки за допомогою системи «Рапіскан», яка і виявила порушника, що ховався серед автомобільних шин.
✅ Незаконний мігрант документів із собою не мав. Він назвався 27-річним громадянином Сирії, який планував незаконно потрапити до Німеччини. Подорож сирійця з Туреччини до України тривала 7 днів. Охоронці кордону одразу надали молодику воду та їжу, адже його власні запаси повністю вичерпалися у дорозі.
✅ За незаконне перетинання державного кордону України на іноземця оформили документ адмінпровадження, після цього нелегала передали співробітникам прикордонної поліції Румунії в порядку реадмісії.