Юні таланти з Глибоччини побували на відпочинку в столиці

Талановита молодь Глибоччини відвідала місто Київ. Така нагода випала переможцям обласних, Всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів – учням музичних та художньої шкіл району, гуртківцям закладів культури, а також їхнім педагогам та тренерам. Безкоштовною поїздкою до столиці дітей та творчу молодь краю нагороджено у рамках проекту «Червона доріжка», зініційованого відділом культури і туризму Глибоцької РДА. Ініціативу було підтримано Григорієм Тімішем, який минулого року започаткував, а цьогоріч продовжує добру традицію підтримки юних талантів, подарувавши 38 учасникам незабутню подорож.

Один екскурсійний день, а вражень на цілий рік: поїздка в Межигір`я, екскурсія до Верховної Ради України, подорож на катері по Дніпру, відвідання святинь українського народу – Михайлівського золотоверхого монастиря, Софіївського собору, Володимирівської гірки, вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні на Майдані, катання на фунікулері, прогулянка вечірнім Хрещатиком. І навіть вже сьогодні наші враження лягли на папір замальовками. Пленер на катері по Дніпру ляже в основу експозиції «Київські враження».

До Києва учасники екскурсії прилетіли на крилах своїх здобутків, а повернулися на крилах нових вражень і творчого натхнення, з яких, впевнені організатори – народяться і нові перемоги!