У Глибоці відбувся Четвертий етап Кубку України з мотокросу. Фото

Сьогодні, 14 травня 2017 року, відбувся четвертий етап Кубка України з мотокросу (західний регіон).

У змаганнях взяли участь спортсмени з Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької областей а також господарі траси – гонщики селища Глибока.

Боротьба відбувалась у надскладних умовах, адже напередодні змагань цілу ніч падав дощ, що додало складності і так одної з найважчих мототрас західного регіону.

У нагородженні взяли участь, заступник голови райдержадміністрації Ілля Лопуляк, заступник голови Глибоцької ОТГ Іван Веклич та організатар, душа траси Василь Ткачук.

Кращими у своїх категоріях стали: 65 см³ – Владислав Гежовський (смт. Глибока); 85 см³ – Віталій Шмига (Рівенська область); у номінації «ветеран» перемогу святкував майстер спорту Україн Олег Скрипников (м. Чернівці); у номінації класу «аматор» переміг Володимир Лепчук; у номінації МХ-2 250 см³ – Вадим Лобонов.

У найпрестижнішій номінації – клас «оупен» – перемогу святкував кандидат у майстри спорту України з міста Остріг Станислав Огородник.

А командну перемогу здобула команда «Буковина Брюд». Всі переможці отримали почесні грамоти, дипломи, кубки і грошову винагороду.

Організатор змагань Василь Ткачук дякує всім спонсорам, які долучилися до проведення етапу кубку України.