Спортивний майданчик у Глибоці потрапив у “штопор”

Завдяки Народному депутату України Григорію Тімішу у Глибоцькому районі заплановано будівництво декількох спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Так, у селі Купка майданчик майже готовий, у селі Сучевени також іде будівництво повним ходом. А от у Глибоці – проблема, хоча починалося будівництво одно з перших.

З слів директора спортивної школи Прокопа Стрельчука, проблема  у тому, що виконавець робіт, на його думку, виявився не компетентним у своїй справі. Мало того, що роботи ведуться повільно і неякісто, так ще з’ясувалося, що підрядчик навіть немає ні техніки (крім однієї тачки і двух лопат), ні навиків для виконання даних робіт.

Як зазначив П. Г. Стрельчук, гроші за виконання даного обсягу роботи були перераховані у повному обсязі, а віз і нині там. Доходило до словесної перепалки між керівниками обох сторін. У проблему втрутилася влада району.

11 квітня голова районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з головою районної ради Петром Панчуком відвідали Глибоцьку гімназію, де наразі здійснюється будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Посадовці обговорили об’єм робіт, які необхідно виконати для того щоб в найкоротші терміни завершити будівництво даного об’єкту.

Є надія, що всі негаразди залишилися позаду і робота продовжиться. Про стан роботи будем стежити і інформувати на нашому сайті.