Наприкінці минулого року, а саме 17-го грудня, начальником Глибоцького відділення Центрального поштового зв’язку призначено Олену Божеску. Із нею веде розмову журналіст Василь Гейніш.
- Древні повчали нас, що не можна двічі ввійти в ту ж ріку. Але, як бачимо, Вам, Олено Троянівно, це вдалося, бо вже вдруге посіли керівну посаду. Отже вітаючи і бажаючи успіху, хотів би задати кілька запитань.
- Звісно, вдячна за добрі слова, спробую дати відповіді на те, що цікавить клієнтів.
- Так ось із цього приводу шанувальники Глибока.INFO найперше запитують: «Коли ж нам будуть нарешті носити періодику регулярно додому?».
- Безперечно, дане запитання зрозуміле і справді проблемне. Не секрет, що останнім часом через вельми низькі зарплати у системі поштового зв’язку листонош і в Глибоці, і в селах району катастрофічно не вистачало. Тож, передплатники газет змушені були самі ходити до відділень. Певною мірою ситуація дещо поліпшується, але все ж, поки що ми перейшли на чотириразову доставку пошти у селищі, і триразову у селах. Втім, в окремих населених пунктах, приміром, у Синівцях, Горбівцях, Михайлівці та Просиці це вдається робити двічі у тиждень, а в Йорданештах, Купці і Тереблече маємо лише по одній листоноші, водночас у Тарашани та Коровії – жодної.
- Багато запитань виникає поряд і з доставкою людям пенсії до місць проживання пенсіонерів.
- Як відомо, Кабінет Міністрів України пообіцяв посприяти та виділити Укрпошті на перше півріччя 2019 р. 500 мільйонів гривень, аби ми змогли забезпечити доставку коштів пенсіонерам вдома. Гадаю, що справу вдасться вирішити позитивно і надалі.
- Власне, скільки послуг нині надаєте мешканцям Глибоччини?
- Нагадаю, що завдяки комп’ютеризації 17 із 27 відділень зв’язку таких послуг пропонуємо до 50-ти видів, в тому числі прийом оплати за комірне, різні податки, а також постійно ведемо передплату на газети та журнали.
- І на завершення розмови: чи займатимуться ваші працівники зв’язку ще й валютними операціями, як про це вже не раз говорилось у ЗМІ?
- Дійсно, подібні наміри є, але вони наразі до кінця неузгоджені у Києві. Отож, не варто випереджати події. На все, мабуть, свій час.