ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ
До торгових закладів, чесно зізнаюся, без особливої потреби не полюбляю навідуватись. Отож, до цього гарного комплексу, на якому здаля помітна на фасаді крупна цифра «220», днями я зайшов уперше. Власне, чимало почутих на передні від глибочан добрих відгуків, сповна підтвердились і в цілому. Звісно, захотілося і зустрітися з господарем – приватним підприємцем Ярославом Лупуляком.
- Сам я успадкував магазин, що був відкритий 1999 році, від свого батька, – розповів Ярослав Степанович, – що правда опервах навчався у Кіцманському сілько – господарському коледжі. Став приватним підприємцем.
Тут я вже відійду від монологу пана Ярослава і додам, що в новій іпостасі він доволі швидко опанував підприємницьку справу – і вельми успішно. Подбав і про реконструкцію будинку, як ззовні, так і внутрі приміщення. Поряд зі смаком оформленими полицями на них з явились і продовольчі і супутні промислові товари. До речі, понад 7 тисяч найменувань. Налагодив партнерські зв’язки з виробниками продукції, як на теренах Буковини, так і сусідніх областях України. При чому товар постачається лише належної якості, який, зрозуміло приваблює покупців. А ще й доступними цінами, що найменше нижчими на 5-10 % а ніж у ряді інших торгових точках.
Запровадив Ярослав Степанович також у роботу свого закладу і постачання краму за попереднім замовленням безпосередньо до помешкань покупців. А це вельми зручно, зокрема, для людей похилого віку. Мабуть, слід додати і те, що за укладеними списками пенсіонерів вона можуть розрахуватися за придбаний товар і у день пенсійних виплат.
Гадаю зацікавленим особам, знадобиться і та цифра, що магазин «220» щомісяця сплачує до бюджету 25-27 тисяч гривень податків.
Як і обіцяв співрозмовнику на цьому і завершу свою розповідь а читачам, пораджу:
Завітай ДО «220-ого», що розміщений по вулиці Борцям за волю України – не пожалкуєте!
Василь ГЕЙНІШ