В Україні розпочався один з найспекотніших тижнів цього літа

В Україні розпочався один з найспекотніших тижнів цього літа. Забезпечить таку погоду поле підвищеного тиску у поєднанні з тропічною повітряною масою з півночі Африки. Очікується погода без опадів, а в денні години спостерігатиметься сильна спека. Про це повідомляє Український гідрометцентр.
У найближчі три доби очікується спекотна погода: температура у південній частині, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській та Полтавській областях вночі буде +20°…+25°, вдень сильна спека +35°…+38°.10-11 липня на Одещині, Миколаївщині та Херсонщині подекуди надзвичайна спека +40°.
На решті території вночі буде +15°…+22°, вдень 9 липня +26°…+33°, а в середу та четвер +30°…+34°. У Вінницькій, Черкаській, Полтавській та Чернівецькій областях місцями температура сягатиме +35°…+37°.

Найближчими днями переважатиме суха погода. 9 липня у західних та східних, а також у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях та в Криму місцями пройде невеликий короткочасний дощ, гроза.
Вітер буде переважно північно-східний, 5-10 м/с.
“12 липня температура у південних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Вінницькій та Черкаській областях вночі +20°…+26°, вдень сильна спека +35°…+39°, у Миколаївській та Херсонській областях подекуди надзвичайна спека +40°”, – попереджають синоптики.

На решті території вночі буде +17°…+23°, вдень +30°…+34°. У Київській, Полтавській, Донецькій, Луганській, Закарпатській, Чернівецькій місцями сильна спека +35°…+36°.

Джерело: https://molbuk.ua/index.php?do=lastnews