![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
У 2015 році Валерій Краснян очолив Центр допомоги учасникам АТО і членам їх сімей. Також, він був представником президента з питань учасників АТО та радником голови Чернівецької ОДА. Барс допомагав учасникам АТО отримувати те, що гарантовано їм державою: оформлення пільг, реабілітацію після поранень та демобілізації, виділення земельних ділянок, працевлаштування, отримання матеріальної допомоги, забезпечення житлом, медико-санітарну допомогу тощо. Все це сприяло поверненню хлопців до життя у цивілізований світ, перелаштуванню їх на життя, в якому немає війни.