Освітяни Глибоччини урочисто відзначили професійне свято – День працівників освіти

Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, люди і традиції. Але День працівників освіти – свято поза часом, політикою, віком і уподобанням. І сьогодні, 28 вересня, були вшановані педагоги, працівники дошкільних установ та позашкілля, методисти, практичні  психологи та соціальні педагоги, бухгалтери, шкільні медичні сестри, керівники гуртків та вихователі груп продовженого дня, водії шкільних автобусів, кухарі та технічні працівники – всі, хто душею і серцем відданий своїй професії.

Вшанувати працю всіх, хто причетний до освіти, до гостинної зали Глибоцького Будинку творчості та дозвілля завітали голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Ілля Лопуляк, секретар Глибоцької селищної ради (Глибоцька ОТГ) Олена Бадюк. Свято розпочав господар, начальник управління освіти Василь Барарюк, який у своєму вітальному слові привітав присутніх із здобутками, досягненнями та перемогами на освітянській ниві та нагородив кращих педагогів району.

Вітали і нагороджували працівників освіти Петро Панчук, Ілля Лопуляк, Олена Бадюк, голова райкому працівників освіти Світлана Лазурко  та бажали їм здоров’я, мудрості, сил і наснаги. Також голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації вручили щорічну премію імені Василя Товарницького, яка присуджується у трьох номінаціях – кращий учень, кращий вчитель та кращий директор ЗНЗ.

Завершилось свято концертом, який подарували учасники мистецьких студій палацу «Академічний» Буковинського державного медичного університету.

Шановні працівники освітньої галузі! Щира подяка Вам за постійну самопожертву й щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.