УКРАЇНА ТА РУМУНІЯ НАРОЩУЮТЬ СПРОМОЖНІСТЬ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ ТА ОБГОВОРЮЮТЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ СПІЛЬНОГО КОНТРОЛЮ НА КОРДОНІ

У пункті пропуску «Сірет» відбулася зустріч делегацій України та Румунії з обговорення перспектив нарощення пропуску на спільній ділянці кордону.
Сторони відмітили, що кількість пропускних операцій у пункті пропуску «Порубне-Сірет» уже зросла вдвічі, ніж була до 24 лютого цього року. На сьогодні там перетинає кордон, як на в’їзд, так і на виїзд, 750 – 900 вантажних автомобілів кожної доби.
Делегати домовилися оптимізувати роботу, що має дозволити оформляти тут не менш як 1 тисячу вантажівок щодобово. Для цього уже цього тижня буде збільшена кількість персоналу органів, які здійснюють оформлення.
Серед іншого, під час зустрічі обговорювалися можливості перерозподілу потоків вантажного, легкового транспорту та автобусів після початку функціонування пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці». Українська сторона також запропонувала запровадити у пункті пропуску «Порубне-Сірет» спільний контроль – на території України осіб і транспорту, які рухаються в Україну і на території Румунії – осіб і транспорту, які рухаються в Румунію.

1 коментар

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *