Здоров’я кожного – багатство нації! (До дня захисту дітей) (фото)

У рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей Глибоцький центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсі учнівської молоді організував та провів цікаві естафетні змагання з паркового орієнтування. Учасники змагались у молодшій (до 14 років) та старшій (від 14 років) вікових групах серед юнаків, дівчат та змішаних пар. Родзинкою виявились змагання у категорії «Сім’я».

Ареною змагань стала центральна частина селища Глибока. Фахівці Центру напередодні зробили корекцію карти, відповідно до змін на місцевості. Дистанції запропонував і спланував автор карти Юхим Штемплер. Він разом із Людмилою Мілютіною виступили спонсорами цих змагань та забезпечили переможців і призерів медалями із змістовними логотипами. За що їм велика подяка від дітвори Глибоччини!

Не був на заваді змаганням навіть дощик, який намагався налякати спортсменів та уболівальників.

Перед стартом команд учасники виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання полеглих на російсько – українській війні Захисників України. Згадали також і про Олега Ленюка, спортсмена – орієнтувальника з Чернівців, майстра спорту України, який загинув 15 травня.

На старт вийшли більше 70 учасників. Новачки вперто не хотіли поступатись вихованцям Центру, які мають досвід у спортивному орієнтуванні. Особливо видовищним було долання дистанції сім’єю Юрія Нітушки з півторарічним Сашком у дитячому візочку! І хоч навчання у гуртках нашого закладу тимчасово призупинене, на цікаве і змістовне дійство з’їхались гуртківці із Михайлівки, Слобідки, Червоної Діброви, Турятки, Старого Вовчинця із своїми наставниками Володимиром Баловсяком, Юрієм Нітушкою, Наталією Крохмаль, Любов Суруджіу, Лідією Гищук. Відмінно спрацювала служба дистанції та секретаріат змагань у складі Оксани Меленко, Галини Сисолєтіної, Надії Букатар, Дмитра Волошенюка, Катерини Дудки, Сергія Проданюка.

Особливо тішить, що разом із глибочанами змагались і внутрішньо переміщені особи, які мешкають і Глибоці. Їм цей захід припав до вподоби. Нагородження проводив майстер спорту України, срібний призер Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування (рогейн), вихованець Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді  який на відмнно спрацював начальником нинішньої дистанції Володимир Баловсяк.

Призи та морозиво у цей нелегкий час від відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради та працівників центру туризму прикрасили святкування Міжнародного Дня захисту дітей.

Попереду літні канікули, а у вихованців центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді – змістовні туристські спортивні походи та краєзнавчі експедиції!

Анатолій Дудка,  директор Глибоцького центру туризму  Заслужений працівник освіти України