«Подвигу жити вічно», – у Глибоцькій бібліотеці відбулась літературна година, присвячена Дню партизанської слави

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

До цього славетного дня, 20 вересня в читальному залі Глибоцької центральної районної бібліотеки для учнів Глибоцької гімназії організовано літературну годину «Подвигу жити вічно»  та перегляд  історико-документальних фільмів «Партизанський рух. Щоденники» та  «Рух опору. Партизани» до Дня партизанської слави.

Бібліотекар Лідія  Брудер розповіла  учням про героїзм і подвиги партизанів під час війни та наголосила, що ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму, виховуючи в підростаючого покоління почуття патріотизму та гордості за наших героїв.

Наприкінці заходу всі бажаючі змогли більш детально  ознайомитись із матеріалами книжкової виставки«Не меркне пам’ять про героїв».