На Буковині поліцейські проводять тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 до 21 листопада співробітники ГУНП в Чернівецькій області здійснюють низку додаткових цільових заходів для зменшення травматизму та смертності на автодорогах краю. Правоохоронці нагадують громадянам про важливість суворого дотримання Правил дорожнього руху. Наголошуємо: ціною нехтування ПДР може бути ваше життя та здоров’я.

Начальник обласного управління Нацполіції Руслан Дударець доручив секторам реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП посилено відпрацьовувати територію обслуговування для виявлення та припинення правопорушень, які найчастіше призводять до смертності чи травматизму учасників дорожнього руху.

Протягом 10 місяців 2021 року на території області скоєно 802 автопригоди. Серед них з потерпілими –175. У вказаних аваріях травмовано 200 людей, ще 39 – загинули.

Як свідчить аналіз аварійності на автошляхах Буковини, найбільш поширеними причинами ДТП з травмованими та загиблими є:
–    перевищення безпечної швидкості руху;
–    порушення правил маневрування;
–    керування транспортним засобом у стані сп’яніння;
–    порушення правил проїзду перехресть і пішохідних переходів;
–    недотримання безпечної дистанції між транспортними засобами;
–    відсутність пасків безпеки.

Зважаючи на відновлення з 15 листопада очного навчання в школах, поліцейські посилили контроль як за юними пішоходами, так і водіями транспортних засобів, які перевозять учнів.

Співробітники поліції закликають учасників дорожнього руху бути відповідальними й ретельно дбати про власну безпеку та безпеку оточуючих.