У ГЛИБОЦІ ПРОЙШОВ III-Й ТРАДИЦІЙНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ БАГАТОРІЧНОГО ДИРЕКТОРА ГЛИБОЦЬКОЇ ДЮСШ ЮРІЯ ДУТЧАКА (ФОТО)

Сьогодні, 6-го серпня, на спортивному майданчику Глибоцької ДЮСШ відбувся уже традиційний дитячий футбольний турнір пам’яті багаторічного директора Глибоцької дитячо-юнацької спортивної школи Юрія Дутчака.

У турнірі під егідою Глибоцької ДЮСШ та Федерації футболу Глибоцького району взяли участь наступні команди: Глибоцького ДЮШС, юні футболісти з Кам’янки, Чернівецькі команди «Буковина» та ДЮСШ №1, а також ДЮСШ 2008 і ДЮСШ Волоківської територіальної громади.

Турнір відкрили : родина Юрія Дутчака і директор Глибоцької РДЮСШ Прокопій Стрельчук.

У запеклій боротьбі Кубок турніру здобула команда «Буковина» з Чернівців, другу сходинку посіли вихованці Сергія Тоненчука (Глибоцька ДЮСШ), а бронзовими призерами стали юні вихованці спортивної школи з Волоки.

Кращі гравці турніру були нагороджені цінними подарунками, призами і медалями і кубками, які вручив син Юрія Дудчака – Павло.