Як вберегти своє авто під час підтоплень доріг?

У зв’язку з дощовою погодою у Чернівецькій області, нагадаємо вам кілька способів, як вберегти своє авто, у випадку підтоплення доріг та вулиць👇🏻
Почнемо з того, що дощі та зливи, навіть сильні, рідко загрожують технічному стану вашого автомобіля. Можливість потрапляння води у салон та двигун автомобіля майже неможливе, якщо ваш автомобіль у відмінному стані.
Однак не варто ризикувати автомобілем, проїжджаючи глибокі калюжі чи підтоплені ділянки доріг, особливо, якщо ви не за кермом високого позашляховика.
Неглибокі калюжі, глибиною 10-15 см, автомобілі долають без труднощів. На працездатності автомобіля це не позначиться ніяк, адже промокнути можуть лише гальмівні колодки, диски, дно автомобіля. Калюжі висотою як бордюр справні автомобілі теж можуть подолати. Однак, якщо йдеться про глибокі калюжі (від 30 сантиметрів), то з’являється ризик “заглушитися”, через потрапляння води у вихлопну систему.
Варто звертати увагу і на місце, де ви залишаєте автомобіль. Не радимо паркуватися на місцях поряд з каналізаційними решітками, де може накопичуватися вода. Не бажано залишати авто наприкінці спусків, куди вода стікає. Під час зливи не залишайте авто під деревами: сильний вітер може обірвати гілки, які впадуть на ваш транспортний засіб.
Будьте уважні та обережні🙌🏻
На зображенні може бути: текст