Голова Чернівецької районної ради – Руслан Домніцак провів нараду з членами комісій з реорганізації районних рад

   08 квітня,  голова Чернівецької районної ради – Руслан Домніцак за участю заступників голови районної ради провів нараду з членами комісій з реорганізації Герцаївської, Глибоцької, Заставнівської, Кіцманської, Новоселицької та Сторожинецької районних рад Чернівецької області у Чернівецьку районну раду.
Основною метою наради було визначення стану справ та організації роботи по завершенню реорганізації колишніх районних рад та визначення і вирішення проблемних питань щодо роботи в даному напрямку.
В ході засідання було заслухано членів комісій з реорганізації, які проінформували про проведену роботу та нагальні проблеми в кожній з районних рад, що заважають завершенню процесу реорганізації.
Однією з проблем, що заважає завершенню реорганізації — це фізична передача матеріальних цінностей від райрад до Чернівецької районної ради в зв’язку з відсутністю в Чернівецької районної ради власних приміщень де могли б вони зберігатись.
Гостро стоїть питання з врегулювання ситуації що склалась з передачею друкарні в м.Кіцмані – Кіцманській міській раді, в Глибоцькому районі невирішеним залишається питання передачі та реєстрації Глибоцької лікарні – одна з восьми територіальних громад (Камянецька ОТГ) не погоджує єдину редакцію Статуту комунальної установи.
З кожного питання було доручено заступникам голови районної ради визначити шляхи їх вирішення провести робочі зустрічі з врегулювання питань та в найкоротші терміни завершити процес реорганізації.