Команда «Філікрос» із смт. Глибока стала четвертою на Чемпіонат України з флет-треку (західний регіон)

3-4 квітня 2021 року у Чернівцях на МСЦ «Суперкрос» пройшли два змагання з мотоспорту.
У суботу, 3 квітня, відбувся Чемпіонат України з флет-треку, на якому чернівецькі спортсмени вибороли усі призові місця в класі ОПЕН:
🏅Максим Купіна став переможцем;
🏅Малаєв Андрій посів 2 місце;
🏅Чалий Олександр – 3 місце.
🏆 Чернівчанин Боднар Михайло став переможцем серед аматорів.
У неділю, 4 квітня, відбулися змагання Кубку України з мотокросу, в класі мотоциклів 65 см.куб.:
🥈 Филипчук Назарій став срібним призером, Кіцманський р-н, с. Киселів,
🥉 Тодоріко Кіріл став бронзовим призером, Хотинський р-н, с. Грозинці
В класі мотоциклів МХ2 (до 250см.куб.) беззаперечним переможцем став чернівчанин Максим Купіна 🏆
В класі “Хобі 250” срібну нагороду виборов Олександр Білецький 🥈 з м. Чернівці, а подіум класу “Хобі 450” завоювали спортсмени Чернівецької області:
🏅 Інтизаров Микола – 1 місце,
🏅 Чалий Олександр – 2 місце,
🏅 Пугач Олександр – 3 місце.
Серед ветеранів мотоспорту 1 місце посів 🥇 Андрій Малаєв в 2 віковій групі (50-55 років), в 3 віковій групі ветеранів (55-і старше) срібним призером став 🥈 Олег Скрипников.
🏆 В командному заліку чернівецька команда МСК «Буковина» посіла 1 місце зі значним відривом від інших команд, команда «Філікрос» із смт. Глибока стала четвертою у цих змаганнях.
🎊 Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!