В 2020 році День підприємця України припадає на 6 вересня

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Підприємці нашого селища – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Глибока.INFO

Дивовижно поєднались у парі танці та бізнес

Одразу у правдивість його розповіді важко повірити. Із дитинства, а це майже 10 років, Владислав Берник серйозно за­ймався у Чернівцях спортивно-бальними танцями, мав перемоги і призові місця у чемпіонатах України. Тож, здавалось, кар’єра професійного танцюриста була забезпечена. Та в якусь мить все круто змінилось. Владислав поїхав в Італію і тут почав освоювати спеціальність куха­ря, отримав освітній диплом. Повернувся на Буковину, одружився у Глибоці. І ось вже три роки доволі успішно займається приватним підприємництвом, зокрема ви­робництвом ігристого вина та випіканням круасанів.
Тож, що спонукало до таких дивовиж­них змін, – перепитав Владислава.
– Річ у тім, – посміхнувшись, відповів мій співрозмовник, – що я люблю постій­но розвиватись, самовдосконалюватись. Вважаю також, зіграла чималу роль і під­тримка дружини Олександри (за дівочим прізвищем вона Рубанець. – В.Г.), спри­яння її батька Сергія Вікторовича та го­лови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка. Скажімо, саме вони повірили в мою ідею щодо виробництва вина. І в підсумку нова справа почала налагоджуватись: є хоро­ший попит на ігристий напій, як і на круа­сани у ряді торгових закладів. Відповідно йдуть надходження і в бюджет селища.
Втім, повернуся ще одним штрихом до танців. Так ось: дружина Олександра, хоч і підкладає своє плече Владиславу у підприємництві, надалі результативно за­ймається вихованням юних танцюристів у спеціалізованій школі «Лідер», котра ві­дома своїми здобутками за межами Гли­боччини.
Дивовижне поєднання мистецтва і біз­несу. Чи не так? Однак, не тільки. Молоде подружжя Берників бере також участь у благодійних акціях. До різних свят, при­міром, отримують продуктові набори від Олександри і Владислава діти з малоза­безпечених сімей, інших категорій соці­ально незахищених.
Словом, Божого вам благословення, добрі люди.
Василь ГЕЙНІШ.