За крадіжку овець – до місць позбавлення волі

У лютому 2020 року раніше судимий житель нашого району, за попередньою змовою із громадянином Румунії та раніше неодноразово судимим жителем с. Магала Новоселицького району вирішили поправити своє матеріальне становище за рахунок майна інших осіб, а саме викрасти овець із ферми, яка належить одному із вищевказаних злочинців.

Так, домовившись про вчинення даного злочину, 08 лютого 2020 року близько о 02 год. 00 хв., діючи умисно, з корисливих мотивів, повторно, за попередньою змовою групою осіб, троє вищевказаних громадян, завідомо приготувавши знаряддя для вчинення злочину, а саме транспортний засіб марки іноземної реєстрації  та атопричіп, реалізовуючи спільний злочинний умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, шляхом відкриття дерев’яних воріт, проникли до приміщення вівчарні, яка розташована в межах с. Коровія Глибоцького району, яка належить жителю с. Коровія, звідки викрали вісім овець загальною вартістю 40000 грн., погрузивши їх до вище вказаних засобів, після чого залишили місце пригоди, а викраденим майном розпорядилися на власний розсуд.

За результатами розгляду судом даної спарви жителя с. Корвоія засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі, громадянина Румунії засуджено до штрафу у розмірі 5100 грн., стосовно жителя с. Магала Новоселицького району справа ще розглядається в суді.

 Прокурор  Сторожинецької місцевої прокуратури     –  Ігор Димчук