32-Й ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ НА ПРИЗ ГАЗЕТИ «НОВИЙ ДЕНЬ» 2020

Сьогодні, 23 лютого 2020 року, відбувся традиційний 32-й турнір з баскетболу на приз газети «Новий День». Цей турнір викликав неабиякий інтерес у жителів селища та району.

У турнірі взяло участь шість команд, а саме БК «Глибока», БК «Сокиряни», БК «Файно»(Лужани), БК «Глибока-ветерани», БК «The Last»(м.Сторожинець) та БК «Снятин».

Більше тридцяти років тому було започатковано цей турнір, а за ці роки він виріс із районного до обласного.

Сьогодні у запеклій боротьбі перемогу та Кубок здобули господарі майданчика БК «Глибока», баскетболісти «The Last»(м.Сторожинець) посіли друге місце, а гравці БК «Файно»(Лужани), стали третіми.

Усі команди були нагороджені медалями і почесними грамотами, а переможці отримали Кубок з рук головного редакрора газети «Новий День» Миколи Шапки

та грошові винагороди від Глибоцької ОТГ для володарів перших двох місць та команди глибоцьких ветеранів.

Турнір пройшов на високому організаційному рівні.

До зустрічі у наступному 2021 році на турнірі на приз газети «Новий День».