Дострокові вибори сільського голови у селі Кам’янка

Cьогодні, 30 квітня 2017 року, у селі Кам’янка Глибоцького району, одному з найбільших сіл України, відбуваються дострокові вибори сільського голови.

На посаду очільника села було подано 10 кандидатур, а саме: Білійчук Дмитро Васильович, Воробець Василь Михайлович, Воробець Микола Іванович, Воротняка Валерій Денисович, Загарюк Микола Георгійович, Попюк Руслана Володимирівна, Лазурка Василь Іванович, Микитюк Лідія Петрівна, Шмідт Йосип Дмитрович та Мороз Лазор Миколайович.

Боротьба між кадидатами точиться дуже запекла, адже кожний з представників поважні люди у селі. З неофіційного опитування жителів села, лідерами боротьби відзначають М.Г. Загарюка та Й.Д. Шмідта.

Голосування  загалом проходить без особливих порушень, хоча на дільниці, яка знаходиться у Будинку культури, з слів одного з постерегачів і активістів, було відмічено незаконну агітацію за одного з кандидатів, а також представники одного з кандидатів у так званому “тюнсі” пригощають виборців оковитою.

На 16 годину явка була близько 20-30 %, що дуже мало. Люди зневірилися у справедливості виборів, але надіються, що головою села стане людина чесна, патріотична, яка буде господарем у рідному селі.