Останній акорд ювілейної “Червоної рути – 2019”: Гран-прі не присудили нікому

У Чернівцях завершився ювілейний 30-й Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Цьогоріч у ньому взяли участь солісти і гурти з кожної області України, переможці відбіркових конкурсів 2019 року та зірки української масової музики. Як повідомляють організатори, цього року до фінальних змагань запросили майже 950 учасників із-поміж 5000, котрих прослуховували по всій Україні впродовж 2018-го.

Переможці фінальних конкурсів заспівали у Літньому театрі, що у парку імені Тараса Шевченка в останній день фестивалю 22 вересня. Після цього відбувся заключний гала-концерт фестивалю.

Скромно і без зіркових гостей – таким був гала-концерт фестивалю, який розпочався на годину пізніше запланованого. Між заходами, які анонсували організатори і тими, які відбулися, була різниця. Зокрема, до Чернівців не приїхав відомий співак Тарас Петриненко. Увесь вечір співали лауреати і зі сцени оголошувалися переможці. Глядачів прийшло небагато, Літній театр був напівпорожній.

Цього року професійне журі не побачило серед учасників фестивалю такого таланту, який би претендував на вищу нагороду. Тому Гран-прі не присудили нікому. У різних музичних номінаціях першу, другу і третю премії отримувало по кілька конкурсантів.

Чернівці. ONLINE