Безвідповідальність до гри ФК «Глибока» призвела до втрати очків

25 та 26 травня відбувся 5-й тур чемпіонату Чернівецької області з футболу. ФК «Глибока» приймала футболістів «TOM.studio»  з м. Чернівці. Гра розпочалася потужними атаками глибочан, які увінчалися двома забитими голами, але надалі гравці ФК «Глибока» віддали ініціативу супернику, що призвело до нічійного результату ще до перерви. У другому таймі команди обмінялися голами. Остаточний рахунок матчу – 3 : 3. Відбулася чергова втрата очків Глибоцької команди, на що треба реагувати та робити висновки.

У перерві гри за підтримки Глибоцької селищної ради та федерації футболу Глибоччини була проведена традиційна лотерея суперпризів, яка стане традиційною під час домашніх матчів.

Пропонуємо результати п’ятого туру Чемпіонату області з футболу сезону 2019 року: