Відбулося засідання ради регіонального розвитку при Глибоцькій РДА

12 грудня, за участю директора Департаменту регіонального розвитку Чернівецької облдержадміністрації Віктора Подорожнього та радника голови Чернівецької ОДА Сергія Бостана відбулося засідання ради регіонального розвитку при Глибоцькій районній державній адміністрації.
Головою ради регіонального розвитку – Президентом України поставлено завдання стимулювати громади до визначення нагальних пріоритетів, створення амбітних і грунтовних дорожніх мап розвитку. Наявність таких перспективних планів, із затвердженими громадою проектами і механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи територій.

На засіданні ради регіонального розвитку обговорено основні напрямки розвитку району, відповідно до затвердженого плану, складеного з врахуванням пропозицій об’єднаних територіальних громад, сільських рад та підприємців, які охопили розвиток всіх соціальних сфер. Рада регіонального розвитку має стати місцем обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району та створення сприятливих умов для залучення інвестицій.
З вступним словом звернувся перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць, який зазначив, що протягом вказаного періоду у районі вдалося здійснити чимало позитивних змін у багатьох галузях. З 2015 року по І півріччя 2018 року в Глибоцькому районі відкрито чимало об’єктів соціальної сфери, також значна увага приділялася ремонту доріг району, у межах фінансування.
Начальник управління агропромислового комплексу та економічного розвитку РДА Дорін Тарица представив перспективний план розвитку району на 2019-2021 рр..

Глибоцька РДА