Глибоччина вшановує найкращих учнів району – Глибока.Інфо

Глибоччина вшановує найкращих учнів району

У залі засідань районної ради відбулось урочисте зібрання  з нагоди щорічної церемонії вшанування учнів району-переможців обласного та державного етапів інтелектуальних змагань «Юна еліта Глибоччини-2018».

Серед  почесних гостей урочистостей були:

Голова Глибоцької райдержадміністрації – Георгій Придій

Голова Глибоцької районної ради- Петро Панчук

Голова Глибоцької ОТГ- Григорій Ванзуряк

Голова Тереблеченської ОТГ- Валерій Сака

Заступник голови РДА, куратор освітянської галузі району Ілля Лупуляк.

Серед запрошених:

-представники районної преси,  дирекції шкіл, ліцеїв, навчально-виховних комплексів та гімназії,-навчальних закладів, що плекають юну еліту Глибоччини,

І, звичайно-вони-наша гордість, наша надія, інтелектуальний потенціал нації, майбутнє України- 54 учня району, що власною працею, інтелектом, наполегливістю вибороли перемоги на обласному та державному етапах інтелектуальних змагань і конкурсів.

Юна інтелектуальна еліта району і цьогоріч вкотре довела, що у навчальних закладах Глибоччини працюють високопрофесійні педагоги і навчаються найкращі учні. Сьогодні  пошановано їх наполегливу працю, їх прагнення до самовдосконалення, їх роботу над собою і перемоги на обласних та державних олімпіадах та конкурсах.

54 учня та їх  команда підтримки ( а це- вчителі, батьки, друзі, рідні) здобули на обласних олімпіадах і конкурсах 82 дипломи переможців (44-на олімпіадах та 38-на конкурсах) та 11 перемог на державному етапі інтелектуальних змагань (4-на олімпіадах та 7-на конкурсах) Ще 7 учнів достойно представили район на державних етапах змагань, не здобули перемог,але ввійшли до числа лідерів.

Така вона – ЮНА ЕЛІТА Глибоччини: талановиті, працьовиті, розумні, творчі, наполегливі патріоти Буковини, свого села, своєї України!

Кожен учень отримав слова подяки, вітання, поради від керівництва району, кожному учневі вручено  грошові премії та книгу в подарунок, а спеціальний приз від управління освіти, від дружної освітянської родини педагогів Глибоччини – ноутбук – Василь Барарюк вручив Альоні Мінтянській – випускниці Глибоцької гімназії, що в інтелектуальних змаганнях 2018 року здобула у скарбничку району 11 блискучих перемог на обласному та державному етапах.

Випускники БТДЮ, творча еліта району: Михайло Мірзамедов з Корчівецької школи, Марія Ніцу з Йорданештської школи та Костянтин Вікован з Карапчівського ліцею подарували присутнім музичні вітання, а завершилась урочиста церемонія акапельним виконанням державного гімну України трьома юними талантами Глибоччини.

Урочистості «Юна еліта Глибоччини-2018» вже стали історією. Попереду-нові змагання, нові вершини, нові виклики. А сьогодні стверджуємо, що кожен освітянин доклав максимум зусиль, аби Юна еліта Глибоччини відбулась, щоб вкотре констатувати, що система освіти району-знову серед лідерів.

зав.РМЦ управління освіти Олеся Намака