КОРДОН ПОРУШУВАВ НА БУКОВИНІ, А ПЕРЕХОВУВАВСЯ НА ЧЕРКАЩИНІ

На Черкащині, оперативними працівниками Чернівецького загону затримано пілота та вилучено надлегкий літак типу «Zenith», без бортового номера, що порушував кордон з Румунією, в межах Чернівецької області.

Цими вихідними, 12 вересня, в ході проведення комплексу оперативних заходів спрямованих на недопущення переміщення тютюнової контрабанди, вдалося затримати пілота літака «Zenith».
Завдяки проведеній оперативній роботі охоронцями кордону було встановлено злітно-посадковий майданчик з якого здійснювались дані незаконні польоти «повітряний контрабандист».
Чоловіка оперативники та військовослужбовці мобільного підрозділу типу «С» виявили на Черкащині в н.п. Хлистунівка. Той якраз повернувся з Буковини, де в ніч з 11 на 12 вересня 4 рази залітав у повітряний простір сусідньої країни, з метою переміщення тютюнових виробів.
Всі факти протиправних дій пілота прикордонники задокументували за допомогою стаціонарного тепловізора, на базі шасі автомобіля «Volkswagen» та приладів для нічного спостереження.
В діях пілота вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 334 КК України, порушення правил міжнародних польотів. Тривають слідчі дії.