У Глибоці відбулося закриття Мотосезону-2019 західного регіону

Сонячна, не  зимова погода потішила любителів мотоциклетного спорту, які зібралися 22 грудня у Глибоці на мототрасі «ФІЛІКРОС», щоб завершити спортивний сезон 2019 року, поділитися враженнями, набутим досвідом та розібрати помилки.

На свято прибуло біля тридцяти спортсменів, серед яких були імениті кандидати і майстри спорту та молоді спортсмени, у яких всі досягнення ще попереду.

Спортсмени випробували оновлену після реконструкції мототрасу «ФІЛІКРОС», яка розрахована як для мотогонок (1500 м.), так і для канрі-кросу (4500м.) та поділилися своїми враженнями від якості покриття і ділянками складності.

Учасники зізнаються, що мотоцикли – це не просто дозвілля, а спосіб життя, пристрасть. Та все ж наголошують на дотриманні правил дорожнього руху та правильній екіпіровці, яка не просто додає родзинки образу, але й може вберегти життя.

Спортсмени та гості гарного спортивного заходу висловлюють щиру подяку спонсорам, які допомогли провести спортивний 2019 рік на Глибоччині, а саме голові селищної ради Григорію Вазуряку, приватним підприємцям Олександру Карлійчуку (м-н «Санчо»), Сергію Рубанцю (м-н «Альянс»),  працівникам культури Олексію Тощуку, Володимиру Харитеску та Володимиру Дудці за допомогу у наданні підсилювальної апаратури, а також господарю Глибоцької мототраси «ФІЛІКРОС» Василю Ткачуку. 

Отож, як кажуть до зустрічі на мототрасі смт Глибока «ФІЛІКРОС» у 2020 році.