У ГЛИБОЦІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДНЯ КОЗАЦТВА, СТВОРЕННЯ УПА ТА СВЯТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Сьогодні, 11 жовтня, у приміщені Глибоцького районного Будинку творчості та дозвілля відбулися урочистості до Дня захисника України, Дня Козацтва, дня створення Української повстанської армії та Покрови Пресвятої Богородиці – храмового свята у селищі.

Це день, коли ми складаємо шану та віддаємо данину пам’яті всім, хто у різні часи української історії захищав рідну землю та сьогодні відстоює незалежність та державний суверенітет України.

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості загиблих героїв відбулась хвилина мовчання. В урочистостях взяли участь представники влади, громадських організацій, ЗМІ, військовослужбовці та мешканці громади селища.

Найкращим військовослужбовцям за багаторічну сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України  були вручені нагороди та подяки Глибоцької райдержадміністрації та районної ради, Подяки і цінні подарунки селищного голови Григорія Ванзуряка. Святковий настрій подарували виконавці та ВІА «Весільний Тараф» Глибоцького будинку творчості та дозвілля.