Глибоцькі аграрії достойно представили район на фестивалі-ярмарку «Буковинська осінь-2019» у Реваківцях

Сьогодні, 29 вересня, на території клубу сімейного відпочинку «Буковинська Троя» (с. Реваківці Кіцманського району) відбувся  XIII обласний агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь» На ярмарку представляли елітне насіння, посадковий матеріал, плодоовочеву продукцію. Крім того, всі присутні на святі  ознайомились із досягненнями різних галузей сільського господарства краю, а саме новими науковими розробками, інноваційними технологіями, сучасною технікою.

На свято «Буковинська осінь» було запрошено і учасників 30-го ювілейного міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі» за участі районних фольклорних колективів та колективів з Румунії та Польщі.

Традиційно у ярмарку участь взяла і делегація Глибоцького району. Виставку сільськогосподарської продукції району представило управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Глибоцької райдержадміністрації спільно з сільгоспвиробниками району. Сільськогосподарські  підприємства, приватні підприємці та фермери району представили розмаїття продукції, якою пишається Глибоччина.

Отож цього року фактично кожне село, селище, місто чи громада, від малого до великого, відзначає гарне свято  «Буковинська осінь-2019».