ФК «КОРОВІЯ» ВИГРАЛА СУПЕРКУБОК ОБЛАСТІ

На стадіоні «Буковина» відбувся матч за Суперкубок Чернівецької області.

Учасниками гри стали переможець чемпіонату області – 2018 ФК «Неполоківці» (Кіцманський район) та володар Кубку краю – ФК «Коровія» (Глибоцький район).

Нагадаємо, що ФК «Неполоківці» та ФК «Коровія» у липні цього року зіграли у фіналі Кубку Чернівецької області, який відбувся у Кіцмані. Тоді перемогу з рахунком 2:0 святкували представники Глибоцького району.  Цікаво, що у складі команд на поле вийшли виконавці, які мають досвід виступів у командах елітних дивізіонів України, Азербайджану, Латвії, Білорусі…

У другому таймі голкіпер «Коровії» Микола Гоменюк зреагував на удари Андрія Фуреги (60 хвилина) та Василя Кердея (68 хвилина). Зрештою, героєм гри став колишній гравець професійних команд «Оболонь» (Київ) та «Буковина» (Чернівці) Руслан Рябий. На 69 хвилині зустрічі Руслан головою переправив м’яча у ворота «Неполоківців». Руслан Рябий, на жаль, зазнав травми та залишив поле на 78 хвилині гри.

Джерело: ЧернівціСпорт