У районній державній адміністрації відбулася розширена нарада

26 жовтня 2018 року відбулася розширена нарада з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району, яку провів голова райдержадміністрації Георгій Придій. В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Коломієць, заступник голови райдержадміністрації Ілля Лопуляк.

Спартакіада серед державних службовців  закінчилася, а відгомін спортивного свята ще лунає. В рамках розширеної наради, голова райдержадміністрації Георгій Придій здійснив урочисту місію з вручення Кубків переможцям змагань особисто.

Отож, за загальними підсумками переможцями спартакіади стала команда Глибоцької районної державної адміністрації, друге місце посіли спортсмени Глибоцького ліцею та бронзовими призерами стала команда районної ради.