XVIII-тим туром завершився чемпіонат Глибоцького району 2018 року

Сьгодні, 21-го жовтня, відбувся XVIII тур з футболу, яким завершується чемпіонат Глибоцького району 2018 року.

Майже п`ять місяців тривав чемпіонат Глибоцького району з футболу.

Як і завжди, він пройшов цікаво, а чемпіон і призери визначилися лише в заключних ігрових турах. Приємно, що з кожним роком кількість футбольних команд не зменшується. Так і цього року в чемпіонаті взяло участь 19 футбольних колективів. 10 команд грало у першій групі, а ще 9 – у другій.

Серед команд першої групи зі стартових турів одним з лідерів стала команда з Глибокої. Молода, добре укомплектована селищна команда, при шаленій підтримці своїх численних вболівальників, не зовсім рівно пройшла турнірну дистанцію, були перемоги та прикрі поразки.

Хочеться додати теплих слів ФК «Глибока», яка після суттєвого оновлення, з минулорічних аутсайдерів стала одним з фаворитів сезону 2018 року, здобувши Кубок району та ставши призером чемпіонату.