К А Л Е Н Д А Р ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРІВ СЕЗОНУ 2018 РОКУ (друге коло) – Глибока.Інфо

К А Л Е Н Д А Р ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРІВ СЕЗОНУ 2018 РОКУ (друге коло)

12-го серпня розпочинається друге коло чемпіонату та Кубку Глибоцького району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року.

Пропонуємо таблицю ігор на друге коло у двух групах:

І група

ІІ коло

Х ТУР  12.08.2018 р.

ФК «Турятка»  –   ФК «Глибока»            –  10.30 год.

ФК «Камянка»  –  ФК «Тереблече»         –  10.30 год.

ФК «Волока»   –  ФК «Чагор»                 –  10.30 год.

ФК «Молодія» –  ФК «Купка»                 –  10.30 год.

ФК «Станівці» –  ФК «Ст.Вовчинець»    –  10.30 год.

ХІ тур 19. 08. 2018

 ФК «Ст.Вовчинець»     –  ФК «Глибока»  –  10.30 год.

ФК «Тереблече»  –  ФК «Турятка»            –  10.30 год.

ФК «Чагор» –  ФК «Камянка»                   –  10.30 год.

ФК «Купка»  – ФК «Волока»                   –  10.30 год.

ФК «Станіці»  – ФК «Молодія»                 –  10.30 год.

1/2 фіналу Кубку району з футболу (перші матчі)

28.08.2018 року.  Початок 17.30 год.

 ХІІ ТУР  02.09.2018 р.

ФК «Глибока»  –  ФК «Тереблече»         –   10.30 год.

ФК «Турятка» –  ФК «Чагор»                 –   10.30 год.

ФК «Камянка» –   ФК «Купка»                –   10.30 год.

ФК «Волока»  –   ФК «Станівці»            –   10.30 год.

ФК «Молодія»  –  ФК «Ст.Вовчинець» –   10.30 год.

ХІІІ ТУР  09.09.2018 р.

ФК «Ст.Вовчинець» –  ФК «Тереблече»   –  10.30 год.

ФК «Чагор»   –  ФК «Глибока»                 –  10.30 год.

ФК «Купка» –  ФК «Турятка»                    –  10.30 год.

ФК «Станівці»  –  ФК «Камянка»             –  10.30 год.

ФК «Молодія»    –   ФК «Волока»            –   10.30 год.

1/2 фіналу Кубку району з футболу (повторні матчі)

11.09.2018 року.  Початок об 17.30 год.

  ХІV ТУР  16.09.2018 р.

ФК «Тереблече»  –  ФК «Чагор»              –    10.30 год.

ФК «Глибока»   –   ФК «Купка»               –    10.30 год.

ФК «Турятка»  –  ФК «Станівці»             –    10.30 год.

ФК «Камянка»  –  ФК «Молодія»            –    10.30 год.

ФК «Волока»  –  ФК «Ст.Вовчинець   »   –    10.30 год.

Резервний день 20.09.2018р. (четвер)

ХV ТУР  23.09.2018 р.

ФК «Ст.Вовчинець»  –  ФК «Чагор»       –     10.30 год.

ФК «Купка»  –   ФК «Тереблече»            –    10.30 год.

ФК «Станівці»  –  ФК «Глибока»             –    10.30 год.

ФК «Молодія»  –   ФК «Турятка»             –    10.30 год.

ФК «Волока»   –   ФК «Камянка  »           –    10.30 год.

ХVІ ТУР  30.09.2018 р.

ФК «Чагор» –  ФК «Купка»                        –    10.30 год.

ФК «Тереблече»  –   ФК «Станівці»          –    10.30 год.

ФК «Глибока»  –   ФК «Молодія»              –    10.30 год.

ФК «Турятка» –   ФК «Волока»                 –    10.30 год.

ФК «Камянка» –  ФК «Ст.Вовчинець»     –    10.30 год.

ХVІІ ТУР  07.10.2018 р.

ФК «Ст.Вовчинець» –  ФК «Купка»     –   10.30 год.

ФК «Станівці»  –  ФК «Чагор»               –   10.30 год.

ФК «Молодія»  –  ФК «Тереблече»        –   10.30 год.

ФК «Волока»  –   ФК «Глибока»             –   10.30 год.

ФК «Камянка»  –   ФК «Турятка»           –   10.30 год.

Резервний день 11.10.2018р. (четвер)

 Фінал Кубку району з футболу

14.10.2018 року.  Початок об 15.00 год.

ХVІІІ ТУР  21.10.2018 р.

ФК «Купка» –  ФК «Станівці»                 –    10.30 год.

ФК «Чагор»  –  ФК «Молодія»                –     10.30 год.

ФК «Тереблече»  –   ФК «Волока»         –     10.30 год.

ФК «Глибока»  –  ФК «Камянка»           –     10.30 год.

ФК «Турятка» –  ФК «Ст.Вовчинець»   –     10.30 год.

Супер Кубок Глиболцького раойну з футболу2018 року

28.10.2018 року. Початок об 11.00 год.

 Перехідна гра за вихід у І групу  04.11.2018 року

 

ІІ група

 ІІ коло

Х ТУР  12.08.2018 р.

ФК «Коровія»  –  ФК «Петричанка»        –  16.00 год.

ФК «Порубне»   –   ФК «Черепківка»       –  16.00 год.

ФК «Глибока-2»  –   ФК «Привороки»     –  16.00 год.

ФК «Луківці»  –  ФК «Станівці-2»             –  16.00 год.

ФК «Михайлівка» – Вихідна

ХІ ТУР  19.08.2018.

ФК «Черепківка»  –  ФК «Коровія»       –  16.00 год.

ФК «Привороки» –  ФК «Порубне»        –  16.00 год.

ФК «Станівці-2»  –  ФК «Глибока-2»     –  16.00 год.

ФК «Михайлівка»  –  ФК «Луківці»       –  16.00 год.

ФК «Петричанка» – Вихідна

ХІІ ТУР  02.09.2018 р.

ФК «Петричанка» –  ФК «Черепківка»      –   16.00 год.

ФК «Коровія»  –  ФК «Привороки»          –   16.00 год.

ФК «Порубне»  –  ФК «Станівці-2»           –   16.00 год.

ФК «»Глибока-2  –  ФК «Михайлівка»      –   16.00 год.

ФК «Луківці» – Вихідна

ХІІІ ТУР  09.09.2018 р.

ФК «Привороки» –  ФК «Петричанка»       –  16.00 год.

ФК «Станівці-2»  –   ФК «Коровія»               –  16.00 год.

ФК «Порубне»  –  ФК «Михайлівка»         –  16.00 год.

ФК «Глибока-2»   –  ФК «Луківці»              –  16.00 год.

ФК «Черепківка» – Вихідна

ХІV ТУР  16.09.2018 р.

ФК «Черепківка»  –   ФК «Привороки»      –    16.00 год.

ФК «Петричанка»   –   ФК «Станівці-2»     –    16.00 год.

ФК «Коровія»  –  ФК «»  Михайлівка         –    16.00 год.

ФК «Порубне»  –   ФК «Луківці»                –    16.00 год.

ФК «Глибока-2» – Вихідна

ХV ТУР  23.09.2018 р.

ФК Станівці-2 «» –  ФК «Черепківка»         –    16.00 год.

ФК «Михайлівка»   –   ФК «Петричанка»    –    16.00 год.

ФК «Луківці» –  ФК «Коровія»               –    16.00 год.

ФК «Глибока-2»  –  ФК «Порубне»            –    16.00 год.

ФК «Привороки» – Вихідна

 ХVІ ТУР  30.09.2018 р.

ФК «Привороки»  –   ФК «Станівці-2»     –   16.00 год.

ФК «Михайлівка»  –   ФК «Черепківка»  –    16.00 год.

ФК «Петричанка»   –   ФК «Луківці»           –    16.00 год.

ФК «Коровія»  –  ФК «Глибока-2»              –    16.00 год.

ФК «Порубне» – Вихідна

ХVІІ ТУР  07.10.2018 р.

ФК «Привороки»  –  ФК «Михайлівка»       –    16.00 год.

ФК «Луківці»   –  ФК «Черепківка»            –     16.00 год.

ФК «Глибока-2»   –  ФК «Петричанка»        –    16.00 год.

ФК «Порубне»  –  ФК «Коровія»                  –    16.00 год.

ФК «Станівці-2» – Вихідна

Резервний день 11.10.2018р. (четвер)

 ХVІІІ ТУР  21.10.2018 р.

ФК «Михайлівка» –  ФК «Станівці-2»         –    16.00 год.

ФК «Привороки»  –  ФК «Луківці»              –    16.00 год.

ФК «Черепківка»  –   ФК «Глибока-2»         –    16.00 год.

ФК «Петричанка»  – ФК «Порубне»            –    16.00 год.

ФК «Коровія» – Вихідна

 Перехідна гра за вихід у І групу   04.11.2018 року