24 липня – престольне Свято у Храмі Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги у Глибоці

Громада Української православної церкви Київського патріархату утворилася у Глибоці дев’ятнадцять років тому. За пожертви віруючих та благодійників будується храм, який стає своєрідною духовною пристанню для багатьох людей. Ім’я святої рівноапостольної княгині Ольги громада обрала тому, що як її особисті віра і молитва просвітили світлом Христової віри народ, так і віра прихожан, серед яких були і Ольги, знайшла відгук у людських душах і в Глибоці постав цей храм.

Настоятель храму отець Роман Грищук каже, що парафіяни чекають престольного свята з особливими відчуттями: для віруючих людей це є духовна наснага на увесь наступний рік.

Отже, напередодні величного храмового свята у неділю, 22-го липня, відбулося перше богослужіння у новому храмі, якого прихожани чекали багато років. Відрадно, що у цей день відбулося і перша урочиста подія – хрестини  маленького  Михайлика.

Храмове свято відвідав преосвященний Данило – єпископ Чернівецький і Буковинський Української Православної Церкви Київського Патріархату, який провів урочистий молебень.

Богослужіння відвідали очильники району та Глибоцької ОТГ, багато гостей з інших парафій на чолі зі своїми священниками, представники громадських організацій. Заслужений артист України, заступник голови Чернівецької «Просвіти» Іван Дерда тепло привітав всіх зі святом і вручив отцю Роману Грищуку почесну відзнаку. Від імені народного депутата України Григорія Тіміша його довірена особа Костянтин Горячко подарував новозбудованій церкви освячений образ Богородиці.

 

 

Саме під час богослужіння  буковинська поетеса, педагог. Член НСЖУ, член Асоціації українських письменників  Олександра  Приходько-Возняк написала вірш, присвячений відкриттю нової церкви та її настоятелю отцю Роману.