Відбулась 37 сесія Глибоцької селищної ради VII скликання

25-го травня 2018 року відбулася  37 сесія Глибоцької селищної ради VII скликання.

У сесії взяли участь заступник голови обласної ради Віталій Мельничук, голова районної ради Петро Панчук та заступник голови Глибоцької РДА Ілля Лопуляк, виконавчий директор агенції розвитку громад Буковин Неля Малько та юридичний консультант асоціації міст України Ольга Чепель.

До депутатського корпусу урочисто було прийнято п’ять новообраних депутатів від населених пунктів Черепківці та Новий Вовчинець.

Порядок денний сесії був таким :

 1. Про початок повноважень депутатів Глибоцької селищної ради об’єднаної територіальної громади.
 1. Про старостинські округи Глибоцької селищної ради об’єднаної територіальної громади.
 2. Про покладання виконання обов’язків старости на Топало М.І.
 3. Про реорганізацію Черепковецької сільської  ради, як юридичної особи, шляхом приєднання  до Глибоцької селищної ради.
 4. Про  утворення  виконавчого  комітету Глибоцької  селищної  ради  на  період повноважень  ради .
 5.  Про внесення змін до рішення   32-ї сесії 7-го скликання селищної ради №874-32/17 від 22.12.2017 р. «Про селищний  бюджет на 2018 рік».
 6. Про затвердження Програми відзначення державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2018 – 2020 роки у Глибоцькій ОТГ.
 7. Про реорганізацію шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Глибоцької селищної об’єднаної територіальної громади» Глибоцької селищної ради у Комунальне некомерційне підприємство.
 8.   Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.
 9.    Прийняття на баланс ВУЖКГ водопроводу.
 10.    Про розгляд депутатських запитів.