У Глибоці відбувся тренінг “Особисті фінанси”

30 листопада у Глибоцькій центральній районній бібліотеці відбувся тренінг “Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг” за участю тренера Нелі Борисівни Малько.

Тренінг пройшов в рамках проекту “Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг”, який є частиною регіонального проекту “Відповідальні фінанси” і створений за дорученням Міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини, що реалізується Громадською організацією “Українська асоціація міст, що навчаються” за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Шпаркассенштіфтунг фюр інтернаціонале Коопераціон е.В.» в Україні – Savings Banks Foundation for International Cooperation» та Відкритого університету для дорослих при ЧОУНБ .

Під час зустрічі учасники тренінгу дізналися, як планувати особистий бюджет та як заощаджувати і накопичувати гроші, чи необхідні кредити і як їх обирати, про різновиди банківських карток, різні варіанти платіжних систем, особливості різних видів банківських продуктів.

В даному тренінгу взяли участь: начальник відділу культури і туризму РДА, бухгалтери культури, освіти, директор краєзнавчого музею, приватний підприємець, кореспондент районної газети, активні користувачі та працівники бібліотек. В заключній частині тренінгу учасники активно заповнювали анкети та відповідали на тестові запитання. У процесі обговорення  присутні отримали вичерпні відповіді на свої питання.