Великий вечір боксу відбувся у Глибоці в День Незалежності (ФОТО)

24 серпня до Дня Незалежності України у Глибоці офіційно відкрили найбільший в регіоні зал боксу, а увечері на Центральній площі «Героїв Майдану» селища відбувся міжнародний турнір за участю боксерів з Молдови, Румунії та України.

Зал боксу відкрили на базі місцевого професійного ліцею (колишнє ПТУ, вул. І. Бойка, 4). Там базуватиметься боксерський клуб «Глибока», який очолив голова Чернівецької міської федерації боксу Юрій Шкляр. Тренувати у цьому залі БК «Глибока» буде колишній головний тренер національної збірної України, яка під керівництвом цього чернівецького фахівця на Олімпійських іграх 2000 р. в Сіднеї здобула 5 медалей! Те, що Ільдар Карамович Шарафутдінов працюватиме у боксерському клубі «Глибока», стало фактично «інформаційною бомбою», або справжньою сенсацією. Ще одним тренером в Глибоці буде чернівецький боксер Олександр Стрілецький, який має в активі «срібло» молодіжного чемпіонату України і свого часу входив до складу експериментальної збірної по підготовці до Олімпійських ігор 2016 р.

До слова, Сашко Стрілецький брав участь у присвяченому відкриттю залу боксу та клубу «Глибока» міжнародному турнірі в центрі Глибоки і провів один з найяскравіших двобоїв вечора, одержавши блискучу перемогу технічним нокаутом над суперником з Румунії.

Також супер видовищним був двобій за участю уродженця с. Димка (що неподалік від Глибоки) Миколи Жижияна, який, за шаленої підтримки місцевої публіки, зумів вирвати перемогу над майстром спорту міжнародного класу з Молдови!

Приємно здивував Дмитро Арсеній з Чернівців, який, вчисту програвши перший раунд більш досвідченому боксеру з Румунії, у двох наступних зумів переломити хід поєдинку і, на думку багатьох, мав би отримати перемогу, але судді віддали її гостю з сусідньої країни.

Своєрідною «родзинкою» турніру став бій за участю цьогорічного срібного призера чемпіонату Європи U-22 Степана Грекула з Шипинців Кіцманського району.

Двобої чергувались з нагородженнями та творчими номерами. Дуже яскравими були і виходи боксерів на ринг – у супроводі красунь-моделей в купальниках. Справжнє шоу!

Зазначимо, що і відкриття класного залу боксу, і проведення цього гучного міжнародного турніру стало можливим завдяки співпраці між обласною федерацією боксу (Володимир Загурський), БК «Глибока» (Юрій Шкляр), райдержадміністрацією (Георгій Придій), районною радою (Петро Панчук), Глибоцьким професійним ліцеєм (Микола Макаревич) та партнерами федерації боксу. В інформації від організаторів спортивного свята партнерами фігурують також обласна державна адміністрація (на заході був присутній перший заступник голови ОДА Михайло Павлюк), ТОВ «Юнік Ойл», Агрохолдинг «Мрія», ПП Скурту, ТзОВ «Надія», Андрій Миколайович Хохуляк, фермерське господарство «Серет», ПП «Нове вікно» та інші. А співзасновником, співорганізатором та координатором цього проекту є заступник голови РДА Віталій Кирилович Коломієць.

Сам турнір розпочався пізніше запланованого, оскільки навантаження не витримали силові кабелі і, відповідно, знеструмилась вся апаратура та освітлення. Але організатори вийшли і з цієї ситуації. І те, що бої відбувалися вже практично вночі, лише додало видовищності дійству. Глядачам було настільки цікаво, що навіть не дуже літня вечірня прохолода нікого не налякала – людей лише більшало на площі навколо рингу.

Результати боїв:

40 кг Вадим Юстінов (Молдова, 25.06.2004 р.н.) – Антоніо Чеотір (Румунія, 2005 р.н.) – дострокова перемога Юстінова у 1 раунді

70 кг Лаурентій Унгуряну (Румунія, 2002 р.н., чемпіон Румунії у с воєму віці) – Вадим Хрущ (Україна, Івано-Франківськ, 2001 р.н., чемпіон України у своєму віці) – 0:3

64 кг Руслан Барма (Хмельницький, 11.10.1999, МС) – Максим Дончак (Чернівці, 3.07.1999, КМС) – 2:1

64 кг Вадим Іванюк (Молдова, 1993 р.н., МС) – Дмитро Каба (Чернівці, 1998 р.н., КМС) – 1:2

69 кг Владислав Гаврилюк (Молдова, 18.09.1998, МС) – Валентин Іванов (Чернівці, 23.12.1999, І розряд) – 1:2

69 кг Думітру Вікол (Румунія, 1996 р.н., МС) – Олександр Стрілецький (Чернівці, 3.10.1991 р.н., МС) – дострокова перемога Стрілецького технічним нокаутом у 2 раунді

75 кг Віктор Карапчевський (Молдова1992 р.н., МСМК) – Микола Жижиян (Чернівці, 17.03.1996, МС) – 1:2

75 кг Адріан Ботушан (Румунія, 1996 р.н., МС) – Дмитро Арсеній (Чернівці, 10.01.1998, 1 розряд) – 2:1

81 кг Андрій Затушевський (Молдова, 12.03.1995 р.н., МС) – Степан Грекул (Чернівці, 1.09.1997 р.н., МС) – 0:3

+91 кг В’ячеслав Гаврилюк (Хмельницький, 4.05.1998, МС, призер вікових чемпіонатів Європи) – Дорін Кришмару (Чернівці, 4.05.1993 р.н., КМС) – 1:2

Георгій Мазурашу