Школа танцю FORWARD з Глибокої була представлена на всесвітньому фестивалі «World of dance Ukraine» в Києві

« Про чемпіонат такого статусу і рівня ми мріяли вже давно, і ось ми стали його учасниками. Для того, щоб потрапити на цей фестиваль, ми докладали багато зусиль, старань та тренувань!»- говорить керівник школи Марія Юркова.

Вихованка школи Ірина Кирдей (тренер Марія Юркова) була учасником номінації Showcase Entries (показовий,зразковий  виступ) і показала високий танцювальний півень та підготовку,тому не змагалась з іншими учасниками. Для того, щоб потрапити на фестиваль, був пройдений відеовідбір, де змагалися танцювальні  колективи зі всієї України. Після відбору відбуваються змагання в Києві, де обирається одна команда, яка відправляється в США, щоб представляти Україну.

«В майбутньому  ми хочемо показати себе не просто як зразковий, показовий виступ, а й позмагатись з іншими учасниками, для того, щоб потрапити у США і представити Україну там »- говорить Марія Дмитрівна.

«World of dance» – це змагання американського формату на чолі з головою жюрі Дженіфер Лопес,Не-Йо,Дерек Хаф.

Відбір проходить в країнах Європи,Азії та Америки, де обирається найкращий колектив, який і  представляє себе у фіналі в США.

Цьогоріч найкращий колектив із Україні представляє місто Київ.

Головний приз змагань становить 1 млн. доларів.