Ще одна амбулаторія урочисто була відкрита у селі Молодія Глибоцького району

У відкритті новозбудованого приміщення амбулаторії загальної практики – сімейної медицини взяли участь голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Чорний .

На її спорудження скерували кошти з Державного бюджету (8038,8 тис. грн.) та Чагорської ОТГ (893,2 тис. грн.). У новій амбулаторії до послуг мешканців (яких у зоні обслуговування закладу майже 4 тисячі) лікарські кабінети та кабінет здорової дитини, маніпуляційна, денний стаціонар на 7 ліжок, у тому числі, два дитячі. Приміщення оснащене пандусами, у ньому є вбиральні для відвідувачів із особливими потребами, холодна й гаряча вода та кабінет відпочинку для персоналу.

Обладнання амбулаторії повністю відповідає необхідному табелю оснащення. Тут є аналізатори крові та сечі, дефібрилятори, 12-канальний електрокардіограф, оснащення для телемедцини тощо. В цілому на закупівлю обладнання амбулаторії у Молодії скерували більше одного мільйона гривень. Також за кошти Мінрегіонбуду у поточному році для закладу закуплено автомобіль Renault Duster.

Прес-служба Департаменту охорони здоров”я

Фото: ЧОДА