Щоб діти здавали зовнішнє незалежне оцінювання безпечно

З 25 червня по 15 липня в Глибоцькому районі буде проведено ЗНО. Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Глибоцькому районі будуть задіяні два об’єкти: Глибоцька гімназія та Глибоцький ліцей. У зв’язку з цим інспекторським складом Глибоцького РС УДСНС було проведено відповідні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів, які будуть задіяні під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Нагадуємо керівникам даних об’єктів основні елементарні правила пожежної безпеки.

1.У навчальних класах і кабінетах слід розміщати лише необхідні для навчання меблі, прилади, моделі, речі, приладдя тощо, які повинні зберігатись у шафах, на стелажах або на стаціонарно встановлених стояках.

2.Кількість парт (столів) у навчальних класах і кабінетах не повинна перевищувати граничної нормативної наповнюваності класних груп.

3.Двері горища, електрощитової, підвалу слід утримувати замкненими. На дверях указувати місце зберігання ключів. Вікна горища та підвалу мають бути засклені.

4.Експлуатувати електромережі, електроприлади та іншу електроапаратуру допускається тільки у технічно справному стані.

5.У разі виявлення пошкоджень електромереж, вимикачів, розеток, інших електроприладів слід негайно знеструмити їх та вжити необхідних заходів щодо приведення їх до пожежобезпечного стану.

6.Евакуаційні шляхи та виходи повинні завжди утримуватися вільними,нічим не захаращеними.

7.Усі працівники навчального закладу зобов’язані вміти користуватися вогнегасниками, іншими первинними засобами пожежогасіння, знати місця їх розташування.

Руслан КРОЙТОР – начальник Глибоцького РС У ДСНС